Каретний двір

Каретний двір
Вулиця Фабрична, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Банянська, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Надання послуг з ремонту та обслуговування автомобілів - це дуже складний виробничий процес, в якому використовується те чи інше обладнання та інструмент для автосервісу (автосервісне обладнання).

Хороше і якісне обладнання для автосервісу - запорука швидкого обслуговування клієнта і того, що він неодмінно залишиться задоволений.

Пропонуємо широкий вибір обладнання для СТО, в тому числі : матеріали для шиномонтажу, пневмо інструменти, домкрати, зйомники, авто хімія, розхідні матеріали для покраски автомобіля.

Мерседес є втіленням німецької якості, надійності та технічної досконалості, символом витонченого смаку, елегантності і респектабельності. Володіння автомобілем Mercedes-Benz демонструє соціальне становище власника, не звиклої економити на собі і своїй безпеці. Складно собі уявити таку людину, що купляє запчастини у сумнівних продавців. Якість - це основа філософії компанії, найвищий рівень, якого демонструють не тільки машини, але й автозапчастини Мерседес. Автозапчастини Mercedes-Benz виробляються з бездоганною якістю при точному дотриманні стандарту DIN EN ISO 9000. «Каретний дім» турбується про своїх покупців і робить все, щоб оригінальні автозапчастини Mercedes були доступні власникам автомобілів.

Наш каталог запчастин Мерседес Бенц і ціни Вас приємно здивують!

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі