Готельно-ресторанний комплекс "Князь Святослав"

Князь Святослав
с. Вістова вул. Санаторна, 6

Інформація


Ресторан

Ресторан «Князь Святослав» - краще місце для відзначення сімейних урочистостей, весіль, банкетів, фуршетів і просто прекрасного відпочинку. На Вас чекають гостинний і кваліфікований персонал, широкий асортимент ексклюзивних страв та відбірних вин, високі вимоги щодо комфорту та якості обслуговування. Ресторан одночасно може приймати до 250 гостей, є банкетний зал.

Готель

Пропонуємо своїм гостям 7 комфортабельних номерів: «Стандарт» - 3 номери, «Люкс» - 2 номери, VIP – 2 номери. Усі номери облаштовано згідно до європейських стандартів. В кожному номері працює кондиціонер, телевізор з системою кабельного TV, а також постійний необмежений Wi-Fi доступ до мережі інтернет.

Сауна – Басейн – Більярд

Наш відпочинковий комплекс містить дві повноцінні сауни з відпочинковими зонами та столами для масажу, великий басейн (12×6 м) з бездоганною системою фільтрації води, два столи для більярду.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Грк князь святослав  Банкетний зал  Жива музика  Готелі  Ресторани  Сауни  Готель  Готельні послуги  Забронювати номер в готелі  Проживання в готелі  Ресторан  Банкетний зал  Бенкетний зал  Банкетна зала  Сауна  Лазня  Баня  Парна  Фінська сауна  Європейська кухня  Банкетний зал  Банкетний зал до 270 осіб  Басейн  Басейн з підігрівом  Відпочинковий комплекс  Великий ресторан  Вишуканий ресторан  Готель  Готель за містом  Готель попри трасу  Готель траса івано-франківськ - львів  Готельні номери  Готельні послуги  Готельний номер  Готельно-відпочинковий комплекс  Де відпочити  Де відсвяткувати  Де відсвяткувати весілля  Де відсвяткувати день народження  Де відсвяткувати корпоратив  Де відсвяткувати ювілей  Жива музика  Житлові будиночки  Забронювати номер в готель  Замовити бенкетний зал  Замовити готель  Замовити номер в готелі  Замовити ресторан для весілля  Замовити сауну  Зробити освідчення  Куди сходити  Ланшафт для фотосесії  Мотель  Новорічний корпоратив  Номер в готелі  Обід  Обіди  Організація весілля  Організація конференцій  Організація урочистих подій  Проведення корпоративу  Ресторан  Ресторан з великою територією  Ресторан з готелем  Ресторан з краєвидом  Ресторан за містом  Ресторан на 250 людей  Ресторан на весілля  Ресторан української кухні  Руска баня  Сімейні святкування  Сауна  Сауна і більярд  Сауна з більярдом  Сауна з великим басейном  Святкування весілля  Святкування весіль  Святкування випускного вечора  Святкування днів народжень  Святкування корпоративів  Святкування корпоративу  Святкування нового року  Святкування новорічного корпоративу  Святкування урочистих подій  Святкування урочистих подій до 250 осіб  Сніданок 
Показати більше