Весільна агенція "L`AMOUR"

L`AMOUR
Вулиця Підвальна, 2
(ТЦ "Інтерє'р", 2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Метою створення агенства "L'amour" стало проведення святкових стильних подій, в яких продумана кожна деталь.      

Головними критеріями нашого агенства є висока якість, індивідуалізм, вишуканість, ручна робота.

Ми робимо все, щоб зробити кожне свято унікальним, особливим і незабутнім. Одним із основних напрямів нашого агенства є організація найяскравіших церемоній одруження і розкішних виїзних церемоній європейського рівня.

Кожне наше весілля унікальна, неповторна сповнена емоцій подія. Ми схиляємося до індивідуального підходу в підготовці, тому за кілька місяців до події, ми ретельно розробляємо всю концепцію весілля, плануємо деталі та розробляємо декор.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Лямур  Lamour  Ламур  Весільні послуги  Флористика  Весільне агентство  Організація весілля  Організація весіль  Флористичні послуги  Флорист  Флористичні роботи  Послуги флориста  Флористичні букети  Аксесуари на весілля  Арка  Букет нареченої  Букети для дружок  Букети з штучних квітів  Бутоньєрки  Ведучі  Ведучі на весілля  Ведучий на весілля  Весілля  Весільні банери  Весільні послуги  Весільні салони  Весільна агенція  Весільна поліграфія  Весільна флористика  Весільна церемонія  Весільний букет  Весільний ведучий  Весільний декор  Весільний торт  Декор і флористика  Декор на весілля  Декорації на весілля  Квіти  Квіти на весілля  Кенді бар  Координатор  Музиканти на весілля  Організація весілля  Організація вечірок  Організація дівішніка  Оформлення весілля  Оформлення весіль  Оформлення весільних арок  Оформлення весільних залів  Оформлення виїзних церемоній  Прокат костюмів  Солодкий стіл  Стрептизер на дівішнік  Тамада  Тамада на весілля  Торт  Флористика  Флористика фото  Фото  Фото зона  Фото книга  Фотограф на весілля  Шоу програми  Шоу-програма на весілля  Як організувати весілля 
Показати більше